آشنایی با درب ضد سرقت ارزان

آشنایی با درب ضد سرقت ارزان

از نام درب های ضد سرقت، کاربرد آن ها را می توان فهمید! این درب ها با توجه به استحکام بی نظیر و ساختار بی مانندشان از ورود سارقین به محل مورد نظر جلوگیری می نمایند. در ادامه به بررسی درب ضد سرقت ارزان و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

در ساخت درب های ضد سرقت کلاف های فلزی مستحکم و صفحه های فلزی را مورد استفاده قرار می دهند. این کلاف ها و صفحات فلزی را به منظور مقابله در برابر اهرم شدن، برش، فشار و تخریب هایی که احتمالا از سوی سارقان انجام می گیرد، امنیت لازم را دارا هستند.

لولاهای تعبیه شه در ساخت درب ضد سرقت در داخل و به طرف آپارتمان مستقر شده اند. همین ویژگی درب ضد سرقت ارزان موجب عدم موفقیت سارقان در ورود نیرو با به کارگیری اهرم از بیرون ساختمان به منظور از جا در آوردن در و وارد شدن به واحد می شود.

قفل و یراق های مورد استفاده بر روی درب ضد سرقت ارزان، با توجه به دارا بودن مرغوبیت و کیفیت به سادگی قابل تخریب نیست. جالب است بدانید که سازندگان درب ضد سرقت ارزان پس از اتمام ساخت این درب ها، به منظور پیشگیری از تخریب آن ها و آزمایش مقاومت آنان روش های امنیتی گوناگونی را به کار بسته و حتی سعی می کنند که با استفاده از دریل و مته درب را تخریب نمایند. بنابراین اگر نسبت به خرید درب ضد سرقت ارزان اقدام نموده اید، از ایمنی قفل های این درب آسوده خاطر باشید!

  • تفاوت درب های معمولی، نرده های آکاردئونی و نرده های ثابت با درب ضد سرقت ارزان

درب های معمولی مورد استفاده در ساختمان های گوناگون در مقایسه با درب ضد سرقت ارزان دارای درزها و شکاف های بزرگتری می باشند. این ویژگی خود یکی از بزرگترین عواملی است که موجب موفقیت دزدان در باز نمودن درب های معمولی می شود. زیرا سارقان به سادگی می توانند با به کار گرفتن ابزارهای گوناگون به به قفل های ورودی درب معمولی فشار وارد نموده و ضمن آسیب رساندن به آن ها موفق به باز کردن قفل شوند.

نرده های آکاردئونی نیز که استفاده از آن ها در میان مردم بسیار رایج است، قسمت های اتصال لولایی میان قطعات خود دارند که می توان گفت این بزرگترین نقطه ضعف آن ها است. زیرا سارقین با تلاش برای ورود فشار با به کارگیری اهرم های دارای میله های بلند و یا حتی در مواردی با استفاده از جک های خودرویی، نرده های موجود را له کرده و شکسته و بدین ترتیب به سادگی از میان آن ها رد می شوند.

نرده های ثابت نیز که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، دارای لولاهایی به سمت بیرون ساختمان هستند. همین امر موجب می شود که سارقان با استفاده از اهرم به وارد نمودن فشار به لولاها روی آورده و آن ها را از جا در بیاورند.

درب ضد سرقت ارزان، دربی زیبا و ایمن

در کنار تمام ویژگی های مثبت و نقاط قوتی که درب های ضد سرقت دارند، دارا بودن زیبایی ظاهری در عین برخورداری از ایمنی فوق العاده یکی از مهم ترین مزیت های آن ها است که نمی توان از کنار آن ساده گذشت!

درب ضد سرقت ارزان دارای ظاهری زیباتر در مقایسه با درب های معمولی است و مواد استفاده شده در ساخت آن، مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد موجود در بازار می باشد.

گفتنی است که استفاده از درب ضد سرقت ارزان به نسبت سایر درب های موجود، راحت تر بوده و افراد با به کارگیری این درب ها در ساختمان های خود نیازمند باز و بسته نمودن قفل های گوناگون و نرده های سنگین نخواهند بود.

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش دیدگاه مطرح نمایید.

بدون گروه


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه و شبکه اجتماعی دوغاب از جدیدترین خدمات و محصولات ساختمانی با خبر شوید