قوانین و مقررات


توجه:دوغاب صرفا پلتفرمی برای معرفی آگهی های آژانسها به مسافران است و قیمتهای ارائه شده در سایت توسط آژانسها ثبت می شود و مسافران باید خود قیمتها را بررسی  کنند و دوغاب مسولیتی در این قبال ندارد.

البته در صورت تخلف آژانسها، مسافران می توانند مراتب را به اطلاع مسولان سایت دوغاب برسانند تا بر اساس قوانین دوغاب با آژانس مورد نظر برخورد شود.

همچنین در صورت هرگونه مشکلی برای مسافران در عقد قرارداد با آژانسها و پرداختها دوغاب،  مسولیتی در این قبال ندارد و در صورت برخورد با مشکلی، کابران باید از طریق مراجعه به مراجع ذیصلاح پیگیر باشند.

آژانسها موظفند قیمتهای خدمات و محصولات ساختمانی را به نرخ واقعی در سایت دوغاب منتشر کنند و در صورت هرگونه تغییر در پکیجها شامل تغییر قیت هتل یا پرواز و یا پرشدن ظرفیت یک هتل و یک تاریخ آن را سریعا در سایت به روز رسانی کنند.

از این رو درتماس مسافر و کاربر از سوی دوغاب با آژانس باید دقیقا طبق مشخصات و قیمتهای اعلام شده در دوغاب به مشتریان نرخ را اعلام کنند و قرارداد نیز بر همان اساس منعقد شود و مفاد قرارداد به درستی اجرا شود.

کاربران محترم دوغاب در صورت هر گونه مغایرت در قیمتها،تاریخها و پرواز با اطلاعات درج شده  توسط آژاانسها در سایت، مسولیت آن بر عهده دوغاب نیست.

 

بیشتر بخوانید: سوالات متداول

 

بازدید: 2,461 مرتبه

  • مطلب چه طور بود؟ سوالی در این باره دارید؟ در بخش دیدگاه مطرح نمایید.


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبر نامه و شبکه اجتماعی دوغاب از جدیدترین خدمات و محصولات ساختمانی با خبر شوید