مشخصات و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک

مقالات
مشخصات و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک

قیمت تیرچه بلوک چقدر است؟ این محصول را به چه قیمتی خریداری کنیم که به صرفه باشد؟ در ادامه در نظر داریم اطلاعات کاملی در مورد قیمت تیرچه بلوک و البته راهنمای خرید این محصول پرکاربرد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید.


معرفی تیرچه بلوک چیست

تیرچه بلوک جزو یکی از مهمترین نیازمندیهای ساختمانی است که به طور عمده تولید و به فروش می رسد. این محصولات با توجه به کارایی مطلوبی که دارند در طول سالیان دراز هیچ گونه جایگزین بهینه ای نداشته اند و جزو تجهیزات پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی تلقی می شوند. تیرچه بوک که از آن به عنوان سقف تیرچه و بلوک نیز یاد میشود ترکیبی از تیرچه  اهمچنین بلوک سیمانی است که رایج ترین محصولات تولید شده در کشورمان می باشد. هر یک از شرکت های تولید کننده ی این نوع از محصولات استانداردهای خاصی مد نظر دارند که این امر کیفیت نهایی و البته قیمت تیرچه بلوک را تحت کنترل قرار می دهد. برای کسب اطلاعات کامل در مورد قیمت تیرچه بلوک والبته مشخصات این نوع از محصولات می توانید به اولین صفحه ی وب سایتمان مراجعه کرده و یا با شماره های موجود با ما در تماس باشید. برای خریدهای عمده نیز در قیمت تیرچه بلوک تخفیف های ویژه ای مد نظر داریم.

 ویژگی این محصول

تیرچه بلوک دارای انواع مختلفی است که اجزای تشکیل دهنده ی تیرچه بلوک شامل موارد زیر است:

تیرچه
بلوک
میلگرد حرارتی
افت میلگرد منفی
بتن پوششی
در ایران متداول ترین نوع تیرچه که به فروش میرسد، تیرچه بلوک بتنی است که در قالب های دائمی و یا موقت به فروش می رسند. این محصولات با سه نوع میلگرد مسلح می گرددند:

میلگرد خرپا

میلگرد کف خرپا

میلگرد بالایی

استانداردهایی که برای ساخت تیرچه میلگرد مد نظر قرار می گیرد شامل موارد زیر است:

اندازه ی عرض تیرچه ها بین 8 تا 12 سانتیمتر

ضخامت تیرچه بلوک در حدود 4 سانتیمتر

بتن داخل در قالب سیمانی و یا فلزی

قیمت تیرچه بلوک با توجه به هر یک از فاکتورهای یاد شده می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل قبل از خرید، سعی کنید اطلاعات کاملی در مورد مشخصات محصول مد نظر به دست آورید. به منظور پیروی از خط و مشی های مشتری پسندانه در نظر داریم هزینه ی بسیار مناسبی را برای خرید تیرچه بلوک به کاربران عزیز مان پیشنهاد دهیم. می توانید قیمت درخواستی را مقایسه کنید.

 

راهنمای خرید  تیرچه بلوک:  

به منظور خرید آسان و راحت این نوع از محصولات، اینک گزینه ی خرید آنلاین تیرچه بلوک برای شما فعال میباشد. هر نقطه از کشور که باشید به راحتی می توانید اقدامات خرید این نوع از محصولات را نهایی کنید. راهنمای خرید اینترنتی در اولین صفحه ی وب سایتمان درج شده است. در صورت هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی تردید نکنید با ما با شماره های موجود با ما در تماس باشید.

سودجویان بسیاری در بازار هستند که در صد فروش محصولات تقلبی خود بوده و معمولا قیمت تیرچه بلوک کمتری را پیشنهاد می دهند. این نوع از محصولات قیمت استانداردی دارند، هیچ دلیلی وجود ندارد که شرکت تولیدی این نوع از تجهیزات را به هزینه ی کمتری را به قیمت پایین بفروشند و سودی نبرند. به همین دلیل هر گاه برای خرید، قیمت تیرچه بلوک بسیار کمتر از قیمت مشخص در بازار باشد در این صورت حتما به کیفیت محصول  مشکوک باشید. خرید آنلاین این محصول مزیت فوق العاده ای برای شما خواهد داشت، به راحتی می توانید در کوتاهترین مدت زمان، اقدامات خرید را نهایی کردید و در کوتاهترین مدت زمان آن را از مکانی که مشخص کرده اید دریافت خواهید کرد.

قیمت تیرچه بلوک

قیمت تیرچه بلوک با پارامترهای مختلفی وابسته است. برای کسب اطلاعات در مورد قیمت روز این محصولات می تونید با ما در تماس باشید. تورم موجود در اقتصاد کشور، سبب افت و خیز قابل ملاحظه ای در قیمت نهای این محصول شده است . همین امر نیز به کلاهبرداران فرصت داده که در این آشفته بازاری بتوانند سود کلانی با فروش محصولات تقلبی به دست آورند. محصولات غیر استاندارد به دلیل نداشتن کیفیت کافی، می توانند به خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری منجر شوند به همین دلیل است که تاکید می شود، این نوع از محصولات را از مراکز و تولید کننده های مطمئن خریداری کنید تا بتوانید از کیفیت محصول مطمئن باشید. قرار است یک بار برای خرید آنها هزینه کنید،  پس سعی کنید، کیفیت محصول را هدف را قرار داده و مرغوب ترین نوع آن را خریداری کنید.

قیمت تیرچه بلوک با توجه به نوع آن می تواند متغیر باشد، اگر چه برای خریدار، قیمت درخواستی می تواند عادی در انتخاب بهترین محصول در نظر گرفته شود، ولی در نظر داشته باشید که به وجود آمدن هرگونه تخریب در مرحله ی بعدی می تواند به خسارت های بسیار گزافی منجر شود.

سوالات متداول در مورد قیمت تیرچه بلوک

نوسانات موجود در اقتصاد کشور تا چه اندازه ای می  تواند قیمت تیرچه بلوک را تحت کنترل قرار دهد؟

تورم اقتصادی تاثیر بسیار زیادی در هزینه ی نهای این محصولات خواهد داشت. به همین دلیل قیمت نهایی آنها می تواند با سرعت بسیار زیاد تغییر کند.

برای خرید این محصولات به هزینه ی مناسب چکار باید کرد؟

خرید تیرچه بلوک از تولید کننده ها به طور مستقیم می تواند یک گزینه ی مطلوب برای صرفه جویی در هزینه های نهایی در نظر گرفته شود. شما میتوانید لیست کامل این محصولات را در اولین صفحه ی وب سایتمان مشاهده کرده و اقدامات لازم برای خرید را دنبال کنید.

بهترین مرکز برای  خرید تیرچه بلوک به قیمت ارزان کدام است؟

شما با جستجو در وب سایت می توانید افرادی که خدمات تیرچه بلوک ارائه می کنند را مشاهده و با هر کدام تماس حاصل بفرمایید.

نظرات کاربران